Shfaqet më në fund Kim Kardashian 0

Ajo është ndër personazhet që ka më shumë ndjekës nëpër rrjetet sociale. Ishin pikërisht rrjetet sociale që e bënë aq të famshme. Por, Kim Kardashian prej disa muajsh ka munguar me postimet e saj në llogaritë e saj personale, në instagram apo snapchat. Që prej ngjarjes së vjedhjes së bizhuterive në Paris, Kim kaloi një periudhë të vështirë, dhe vendosi të qëndronte larg ekspozimit të jetës së saj nëpër rrjetet sociale. Por duket se kaq ka zgjatur ky vendim, pasi ajo më në fund ia bëri qejfin ndjekësve të saj duke postuar një foto për herë të parë pas disa muajsh.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *