Xhemi Shehu do të heqë dorë nga televizioni? 0

Bukuroshja e ekranit ka bërë një deklaratë që fansave të saj nuk do t’u pëlqejë aspak. Xhemi Shehu e ftuar në emisonin ‘Pasdite në Top Channel’, është shprehur se nuk i pëlqen aspak vëmendja dhe kjo është dhe arsyeja që edhe në rrjetet sociale është shumë pak prezente. Madje ajo ka vijuar më tej, duke pranuar se sa herë që bën një program thotë se ky do të jetë i fundit. Pyetjes së moderatores Jonida Shehut nëse Portokalli do të jetë programi I fundit që bën Xhemi i është përgjigjur: “Po unë gjithmonë kështu them, që ky do të jetë programi i fundit që bëj. Edhe për portokallinë kështu them, që ky do të jetë sezoni i fundit”. Nuk e dimë sa e vërtetë do të jetë kësaj here kjo deklaratë e Xhemit, por sigurisht që ne do të na pëlqente ta shihnim sa më gjatë në ekran.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *