Einxhel Shkira, e zhveshur në mes të borës

Edhe pse i ka realizuar më herët këto fotoggrafi “hot”, moderatorja Einxhel Shkira ka ripulikuar në “Instagram” një fotografi që duket se e “shkrin” disi akullin e dëborën që zardhi qytetet e Shqipërisë. Në fotografinë e ripostuar, Einxhel shfaqet me të brendshme, në një peisazh të zbardhur nga bora.

Jo vetëm Einxhel, apo fytyra të njohura të ekranit, por edhe vajza të panjohura nuk nuk i kanë rezistuar fotografimit në dëborë. Të gjithë kanë sfiduar të ftohtin dhe temperaturat e ulëta për disa foto “të bardha”!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *