Fotot e klinikës 87 mijë dollarë/java ku George Michael trajtonte “djajtë e tij”

George Michael ka pasur një histori të gjatë të përdorimit të drogërave dhe për këtë është trajtuar pak vite më parë në një klinikë në Zvicër. Michael ka paguar 87 mijë dollarë në javë për thuajse një vit të tërë në klinikë zvicerane afër Zyrihut. “Kusnacht Practice”, klinika që mund të shihni edhe në foto, është më e specializuara në botë për rehabilitimin nga drogërat. Këngëtari i njohur Michael thuhet si tymoste deri në 25 cigare kanabis në ditë dhe kishte tentuar shpesh vetëvrasjen. Policia po heton duke dyshuar se ai është vrarë nga një mbidozë droge.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *