Fustanet e nusërisë më ikonik të të gjitha kohërave

Jo domosdoshmërisht fustani i nusërisë është ai klasiku i bardhe me dandella që shpesh jemi mësuar të shohim. Çdo vajzë e zgjedh fustanin me të cilin do të shkojë drejt altarit shpesh edhe në bazë të karakterit apo stilit që ajo ka. P.sh Merlyn Monroi në një prej martesave të saj zgjidhi një fustan të zi ditën e dasmës.Në këtë galeri fotosh do ju sjellim fustanet më ikonikë deri diku dhe të çuditshme të të gjitha kohërve, nga fustani Audrey Hepburn e deri tek ai i Kim Kardashian.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *