Pushimet në mal të Xhemi Shehut dhe Arbana Osmanit

Dihet tashmë që Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani, përveçse kolege janë dhe shoqe shumë të mira. Duke qenë se dy progrmet respective si ‘Portokalli’ dhe ‘Dua të të bëj të lumtur, në të cilat Xhemi dhe Arbana janë moderatore, janë mbyllur ato kanë përfituar këto ditë pushimi për të pushuar së bashku me familjet e tyre në mal. Në një foto të postuar nga Arbana në intagram, ata shihen të dyja së bashku me fëmijët. Nuk dihet se cili është vendi që moderatoret kanë zgjedhur, por nisur nga foto me patjetër duhet të jenë në një vend malor ku sigurisht të kenë mundësi edhe për të bërë ski. Prej vitesh tashmë dy bukuroshet e top chanel janë aq të afërta san ë të shumtën e rasteve pushimet kanë preferuar ti kalojnë së bashku.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *