Elisabetta Franchi falenderon Lori Hoxhën

Në mbrëmejn e organizuar nga Top Channel për ditëlindjen e 15-të të televizionit, Lori Hoxha zgjodhi si veshje atë natë një fustan nga stilistja e famshme Elisabetta Franchi. Fustani i shkurtër me vija blu dhe të kuqe është veshur edhe nga personazhe të tjera  të showbizit botëror si Kourtney Kardashian,Lindsay Lohan,Blanca Suares. Duket se stilsites së famshme i ka pëlqyer që fashionistja shqiptare ka zgjedhur veshjen e saj. Në instagramin zyrtar të Elisabetta Franchi është postuar sot foto e Lori Hoxhës, ku nën foto shkruhet: “Ndillni magjinë e pasarelës, në raste të veçante. Faleminderit Lori Hoxha”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *