Google ndëshkon faqet pirate për vitin 2016

Gjiganti i kërkimit, Google, ka hequr 900 milionë materiale të cilat kanë pasur përmbajtje me pirateri për vitin 2016. Kjo shifër është një rritje prej gati 100 për qind në krahasim me vitin e kaluar. Google vazhdon të filtrojë makinën e saj të kërkimit me qëllim që të sigurohet se vizitorët do të marrin rezultatet të cilat janë më relevante dhe që faqet pirate të mos përfitojnë asgjë nga përmbajtja që nuk e zotërojnë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *