Irina Shayk dhe Bradley Cooper festojnë ditëlindjet në një ditë 0

Ata formojnë një ndër çifteve më të bukur të showbizit botëror. Irina Shayk dhe Bradley Cooper kanë menduar të organizojnë një fetsë të përbashkët për të festuar ditëlindjet e të dyve duke qenë se ata i kanë ditëlindjet vetëm një ditë më vonë nga njëri-tjetri. Bradley ishte ai që organizoi gjithçka duke mbledhur disa prej miqve të të dyve për të festuar së bashku në shtëpinë  e tyre në Los Anxhelos. Supermodelja e Victoria’s Secret, është shtatzënë dhe po pret fëmijën e tyre të parë. Çifti kanë pak kohë që kanë filluar të dalin me njëri tjetrin, megjithatë duket se marrëdhënia ka shkuar më së miri, duke qenë se ata po presin të bëhen prindër, ndërsa në dhjetor Bradley i vuri në gisht Irinës unazën me diamantë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *