Pushimet dimërore të Princ Leka dhe Princeshës Elia!

Dasma e tyre bëri bujë në gjithë mediat botërore dhe vlerësimet nuk munguan. Vetëm pak ditë më parë një revistë meksikane e shpalli atë dasmën e vitit. Pas dasmës çifti Leka dhe Elia Zogu shkuan në Spanjë për të kaluar muajin e tyre të mjaltit. Por ku po i kalojnë ata pushimet dimërore? Vendin nuk e dimë me saktësi por Elia ka zbuluar se ata ndodhen në mal. Ajo ka publikuar foto në Instagram ku shihet duke bërë ski me bashkëshortin e saj Leka Zogu. Nga statusi, kuptojmë që është shumë e kënaqur.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *