Sopranoja shqiptare përkrah Placido Domingo-s

Ermonela Jaho do të vijë në një koncert krah tenorit të famshëm Placido Domingo. Sopranoja e njohur shqiptare dhe tenori spanjoll do të prezantohen në këtë koncert që do të mbahet më 11 janar në Oman në “Royal Opera House Muscat”. Ky koncert do të vijë nën dirigjimin e Eugene Kohn.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *