Fotot e para të Sara Hoxhës pas lindjes së djalit 0

Disa ditë përpara vitit të ri, Sara Hoxha solli në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo është bërë nëna e një djali dhe së bashku me Ledianin kanë zgjedhur për të një emër të veçantë, London Noor Liço. Por edhe pse nuk kanë kaluar shumë ditë nga lindja, fiziku i Sarës është i njëjtë. Lori Hoxha ka publikuar disa foto me të, dhe duket se Sara është në formë të përkryer trupore.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *