Irina Shayk, në pritje të fëmijës së parë

Modelja e famshme, Irina Shayk është në pritje të fëmijës së saj të parë. Irina nuk e ka konfirmuar ende lajmin për publikun, por fotot e bëra së fundmi “konfirmojnë” shtatzëninë e saj. Ajo është spikatur nga paparacët në rrugë e veshur me një xhup, dhe me kapuç, që mendohet se e ka vendosur për të mos u njohur. Ajo është është fejuar me aktorin Bradley Cooper, pasi është fotografuar me një unazë diamanti në gishin e saj javën e kaluar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *