Ngjyra e gjelbër, e përgjedhura për pranverën e 2017-s 0

Ngjyra e cila do të jetë trend gjatë stinës së pranverës është e gjelbërta. Instituti i krijimit të nuancave, hijeve, ngjyrave të reja dhe përgjegjës gjithashtu për tendencat e fundit ka vendosur që ngjyra e pranverës për vitin 2017 të jetë e gjelbërta. Një nuancë tepër e gjallë dhe njëherësh pozitive transmeton  energji që ndoshta do t’ju duhet për këtë vit pas një dimri të ftohtë e të zymtë. E gjelbërta është një nuancë shumë të veçantë dhe jo lehtësisht e kombinueshme, por mjafton një aksesor në këtë nuancë dhe ju do të jeni “In”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *