Një lidhje dashurie apo bashkëpunim midis Selena Gomez dhe Malumës? 0 179

Selena Gomez dhe këngëtari kolumbian Maluma kanë filluar të ndjekin njëri tjetrin në rrjetet sociale. Përveç kësaj, këngëtarët pëlqejnë çdo postim që bëjnë madje edhe komentojnë ndonjëherë

Nga kjo gjë u entuziasmuan të gjithë adhuruesit e d këngëtarëve, të cilët duan shumë të dinë se çfarë po ndodh mes tyre. Nuk dihet nëse bëhet fjalë për një histori dashuri apo vetëm një bashkëpunim në muzikë mes tyre.

 

22-vjeçari është një emër që çdo ditë e më shumë po bëhet i njohur në botë. Ai numëron me miliona klikime në “Youtube”, me minimalisht 500 milionë klikime.

Ndërsa Selena, kohët e fundit ka filluar të bashkëpunojë me artistët latinë, e nuk do të jetë surprizë nëse bashkëpunon edhe me Malumën.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *