Një surprizë e bukur për Renee, vajzën e Nora Istrefit 0 131

Renee vajza e çiftit të njohur Nora Istrefi dhe Robert Berisha, ka marrë një dhuratë shumë të bukur nga prindërit e saj të njohur. Mami Nora ndau për ndjekësit e saj në snapchat një foto të së bijës, hipur në makinën e dhuruar prej tyre. Renee dukej shumë e lumtur teksa rrinte në  makinën e saj të kuqe ku dukej se i ka pëlqyer shumë kjo dhuratë e mami Norës dhe babi Robertit.  Nora dhe Robert u bënë prindër për herë të parë në maj të vitit 2016 dhe ndërkohë vijojnë secili në karrierën e tyre muzikore. 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *