Me letra ose jo, Marina dhe Getoari janë të martuar

Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja simpatike, Marina Vjollca prej kohësh po përjetojnë një histori dashuri. Mesa duket tashmë e kanë finalizuar këtë lidhje me martesë. Me letra ose jo, ata janë bashkëshortë tashmë, sepse vetë Getoari e quan “grua”. Edhe pse më herët e kishin mohuar diçka të tillë, në postimin e fundit, vetë Getoari shkruan: “Unë dhe gruaja ime e bukur Marina Vjollca”. Janë martuar ose jo në gjendje civile, ata e konsiderojnë veten të martuar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *