25 filmat më të bukur të 2016-s

I keni parë të gjithë këto filma? Nëse jo, janë 25 tituj që ia vlen ti shihni, sepse janë cilësuar si filmat më të mirë të vitit që lamë pas. Që nga filmat intim deri tek ato që të coptojnë zemrën, për të përfunduar me filmat e dashurisë dhe jetës aktuale.

1.Hello, My Name Is Doris

2.A Bigger Splash

3.Bad Moms

4.Deadpool

5.Don’t Think Twice

6.Everybody Wants Some

7.Ghostbusters

8.Other People

9.Captain America: Civil War

10.Sausage Party

11.Sing Street

12.The BFG

13.The Jungle Book

14.The Lobster

15.The Nice Guys

16.The Shallows

17.The Wave

18.The Witch

19.Zootopia

20.Love and Friendship

21.Jackie

22.Nocturnal Animals

23.Moonlight

24.Arrival

25.Lion

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *