Pse është revoltuar kaq shumë Bleona?! 0

Dikush i ka bërë një shaka Bleonës, por duket se ajo nuk e ka pritur fort mirë. Në një llogari fallco në twitter në emrin e saj është postuar një status ku shkruhet: “Herën e fundit që ka rënë borë në Tiranë, unë isha ende e virgjër dhe haja akull”. Ky status e ka irrituar keq Bleonën duke e postuar në llogarinë e saj në istagram, duke thënë se ajo llogari twitter nuk është e saj. Më tej këngëtarja ka vijuar me ofendime të rënda, drejtuar personave që e kanë bërë atë gjë.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *