Lista, veshjet më të mira të javës

Këtë javë veshjet janë nga ato me shkëlqim deri tek veshjet e çuditshme. Chanel Iman, Emma Stobe dhe Jessica Biel, të japin idenë e magjisë së lehtë, ndërsa Sienna Miller, Zoe Saldana dhe Christy Turlington na treguan anën më të gjallë dhe të zbukuruar në tapetin e kuq.

Në galeri shihni 10 veshjet më të preferuara të javës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *