Miriam Cani nostalgjike, tregon foton 4-muajshe shtatzënë

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura, ndërsa ai, i preferuari i të gjithë brezave. Miriam Cani është bërë nostalgjike sot dhe ka kujtuar kohën kur ka qenë shtatëzënë me Amelinë. Në krah të Albanit, ajo shkëlqen e tëra.

“4 muajshe shtatzënë. Si fluturon koha”, ka shkruar Miriam krahas fotos. Gjatë kësaj kohe, çifti ka qenë pjesë e spektaklit “X Factor”, si trajnerë të zërave të rinj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *