Modelja e njohur tregon trupin pas lindjes

Candice Swanepol u bë nënë për herë të para 3 muajsh. Ëngjëlli i Victoria’s Secret ka postuar një foto të post-lindjes me beben e saj në krahë dhe vështirë se mund të gjesh ndonjë shenjë dhjami në të. Modeles së famshme nuk i ka mbetur më asnjë gramë nga pesha e marrë gjatë shtatzënisë dhe format e saj janë njësoj perfekte si në pasarelë. Vetëm 3 muaj pas lindjes ajo po pregatitet për show-n e radhës të Victoria’s Secret. Epo metabolizem modelje!

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *