Oborri i shtëpisë së Noizyt ngjan si dyqan makinash me qira

Ai është një ndër reperat më të pëlqyer në Shqipëri. Koncertet e tij brenda dhe jashtë vendit janë të shumta. Duket se Noizy arrin të mbledhë goxha të ardhura nga muzika e tij. Të paktën kështu na bën të mendojmë nga ky postim i fundit nga vetë ai në llogarinë e tij në instagram ku shkruan: “Oborri i shtëpisë timë ngjan me një kompani të makinave me qira”, shkruan reperi teksa tregon me krenari makinat e tij luksoze. Pesë makina të tipeve të fundit vlera e të cilave shkon në qindra mijëra dollarë, janë të parkuara në pjesën e prapme të oborrit të Noyzit. Si një ndër reperat më të paguar të Shqipërisë, Noyzi ia ka krijuar vetes tashmë lukse të tilla.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *