Martohet djali i Kastriot Tushës, ja VIP-at që morën pjesë 0 364

I ka dhënë fund beqarisë Petri, djali i tenorit të njohur, Kastrot Tusha. Emra të njohur të botës së artit, por jo vetëm, kanë qenë të pranishëm në ceremoninë e organizuar.Irma dhe Eranda Libohova, Eneda Tarifa, Eli Fara me të bijën, Marinën, Artjola Toska, Petrit Malaj me bashkëshorten, Josif Gjipali, sopranoja Ramona Tullumani me bashkëshortin, dhe shumë artistë të tjerë kanë marrë pjesë në dasmën, ku kishte shumë të ftuar.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *