Noizy pjesë e shtëpisë diskografike më të madhe në botë 0 235

Nje lajm fantastik vjen për të gjithë fansat e reperit shqiptar Noizy. Muzika  e tij do të dëgjohet në të gjithë botën. Kjo sepse reperi ka bërë publik në llogarinë e tij në instagram kontratën me shtëpinë diskografike  më të madhe në botë “Universal Music Group”. “Botë bëhu gati. Universal Music Group, sapo i firmosur nga kompania më e madhe në botë. Jam shumë krenar për këtë gjë.Kam punuar dhe do vazhdoj të punoj shumë fort për të bërë familjen, grupin, fansat dhe shtetin tim krenar”, kanë qenë këto rreshtat që ka shkruar Noizy në foton teksa firmos kontratën. Vetëm dy ditë më parë edhe Enca Haxhia u bë pjesë e kësaj shtëpie diskografike.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *