Alban Skënderaj dhe shoqëria 12-vjeçare me…

Alban Skënderaj është një ndër këngëtarët më të pëlqyer, ndërsa ajo moderatorja më e dashur e ekraneve shqiptare. Bëhët fjalë për Arbana Osmanin. Kjo e fundit ka postuar një fotografi me këngëtarin, të përqafuar dhe të buzëqeshur.

Mos u keqkuptoni! Ata kanë një shoqëri të pastër me njëri-tjetrin, që daton 12 vite më parë. Këtë e rrëfen vetë Arbana.

Ndërkaq, Skënderaj i është bashkuar medias ku punon moderatorja, dhe takimet e tyre do të jenë të shpeshta, pasi siç është konfirmuar tashmë, Albani do të jetë pjesë e jurisë së “The Voice”.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *