Juliana Pasha zbulon pasionin e fshehur

Këngëtarja Juliana Pasha ka ndarë me miqtë e saj dhe fansat një nga pasionet e saj. Muzika nuk është i vetmi pasioni i këngëtares, edhe pse i vetmi i zbuluar. Përmes një postimi, këngëtarja ka treguar që është edhe një amvisë shumë e mirë.

“Dy pasionet e mia. Muzika dhe gatimi. Ndonëse muzika përveçse pasion është edhe profesion”, ka shkruar Juliana Pasha.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *