Justin Bieber e mendon lidhjen mes Selena Gomez dhe The Weekend si të pistë

Lidhja e papritur mes Selena Gomez dhe The Weekend, duket se nuk i ka pëlqyer aspak ish të dashurve të tyre. Bella Hadid, ish- e dashura e reperit nuk dha asnjë  deklaratë  me fjalë, por thjesht hoqi menjëherë  Selena Gomez nga instagrami. Ndërsa nga ana tjetër, Justin Bieber ish- i dashuri i Selenës, ka dhënë një deklaratë jo fort të këndshme për brunen bukuroshe. Ai mendon se Selena po e përdor The Weekend. “Të  gjithë këtë  farsë, ajo po e bën për të  promovuar muzikën e saj”, ka thënë 22-vjeçari. Madje ai ka pohuar se edhe lidhjen e tyre prej vitit 2011 deri në  2015 me ndarje e bashkime, Selena e ka bërë vetëm për reklamë ndaj muzikës së saj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *