Sozitë identikë të Vip-ave 0 160

Ata jane unikë në atë që bëjnë dhe në këtë gjë janë të pakopjueshëm. Por thuhet se çdo njeri nga ne e ka sozinë e tij identike diku nëpër botë. Edhe personazhet e njohur botërorë, kanë kopjet e tyre. Këto sozi janë pak a shumë aq të famshëm sa Vip-at me të cilët ngjajnë, duke parë numrin e madh të ndjekësve nëpër rrjetet sociale. Duke qenë se kjo vëmendje u ka pëlqyer këtyre sozive, ata mundohen të vishen, të sillen, e të imitojnë të famshmit, duke marrë benefite të ndryshme. Ka nga ata që janë marrë edhe në role filamsh, për të dubluar një personazh të njohur. Nga Angelina Jolie e deri tek Miley Cyrus, ne ju sjellim disa prej sozive të cilët duket sikur janë binjakë identikë të personazheve të njohur të showbizit botëror.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *