Njihuni me sozinë e këngëtares së njohur, Ariana Grande 0

Jecky Melissa Vasquez është identike si këngëtarja e njohur, Ariana Grande. Vasquez rrëfen se, shpesh herë është ndier në siklet kur të panjohurit janë ndalur në rrugë dhe i kanë ngulur sytë. Përpara se të kuptonte se njerëzit habiteshin për shkak të ngjashmërisë që ka me këngëtaren, 20-vjeçarja nga Virxhinia ka treguar se ka qenë e tmerruar.

Ariana Grande edhe pse shumë e famshme për shkak të këngëve e bashkëpunimeve të shumta me super yje të muzikës, nuk ka hezituar ta ndjekë në Instagram e t’i shkruajë  se si kushërira e saj ka menduar se Vasquez është Grande.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *