Ilda Bejleri “braktis” Shqipërinë, ja destinacioni i saj

Ilda Bejleri, moderatorja sportive ka deklaruar largimin nga Shqipëria. Ajo ka “braktisur” vendin, por nuk dihet përkohësisht apo përgjithmonë.

Këtë e ka treguar përmes fotografive që ka publikuar në rrjetet sociale, ku shihet se ndodhet në Itali. Ajo aktualisht po merret me një projekt të ri në vendin fqinj dhe ndoshta kjo mund të jetë arsyeja e largimit nga Shqipëria.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *