Jennifer Lopez flet për romancën me Drake

Pavarësisht fjalëve se marrëdhënia e Jennifer Lopez dhe Drake ka marrë një drejtim serioz, ende nuk ka pasur një konfirmim nga ana e dyshes për këtë romancë.

Por këngëtarja ka vendosur të thyejë heshtjen lidhur me këto spekulime. Në një intervistë, Lopez është pyetur rreth romancës me Drake, por ajo nuk ka hedhur poshtë faktin se mund të jenë çift.

Lopez ka thënë: “Ai më kërkoi të bënim një këngë së bashku dhe kjo është ajo çfarë kemi bërë së fundmi. Do shohim nëse kjo këngë do të jetë pjesë e albumit të tij të ardhshëm”.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *