Flokët e shkurtër, asnjëherë të dalë nga moda

Edhe pse të shkurtër, një model i tillë flokësh ju tregon shumë stil dhe trendy. Modelet e flokëve të shkurtër janë përdorur nga fytyrat e njohura të ekranit, por edhe nga njerëz të thjeshtë.

Duket se moda e flokëve të shkurtër nuk do të zhduket asnjëherë, ndaj ne ju sjellim disa modele flokësh, nëse ju vendosni që t’i prini ato në një nga stilet e sugjeruara.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *