Ndryshimi drastik i Melania Trump!

Melania Trump ka pësuar një ndryshim drastik që nga momenti kur burri i saj vendosi të kandidojë për Presidencën. Dizajnerat e saj të zgjedhjes përfshijnë Ralph Lauren, Dolce & Gabbana, Roksanda Ilincic dhe Michael Kors.

Sipas “Harper’s Bazaar”, fotografitë në galeri rrëfejnë pamjen e Melanias, atëherë dhe tani.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *