Miriam Canin nuk e keni parë kurrë kështu!

Miriam Cani ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj, në rrjetet sociale. Bashkëshortja e Alban Skënderaj shihet me një çantë në shpinë. Në foto ajo ka qenë 6 vjeç. Pavarësisht ndryshimit fizik ajo që duket se nuk ka ndryshuar te këngëtarja është ëmbëlsia që e karakterizon. Një fëmijë i ëmbël, me flokë të shkurtër, fustan mbi gjunj dhe çantë shpine është pamja e Miriamit në këtë foto. Pas një karriere të suksesshme muzikore dhe kurorëzimit të lidhjes së saj me Albanin, ata janë bërë edhe prindër me vogëlushen Ameli.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *