Paraditja artistike në teatër e Eneda Tarifës me vajzën 0

Eneda Tarifa dhe vajza e saj Aria kanë zgjedhur të kalojnë një fundjavë artistike këtë paradite me diell. Këngëtarja dhe vajza e saj 4-vjeçare janë fotografuar nga BORDO në ambientet e Teatrit Eksperimental “Kujtim Spahivogli’, për të ndjekur shfaqjen për fëmijë “Ketrushët në ishull”. Pasi kanë pritur radhën në biletari, nënë e bijë kanë zënë vendet e tyre, për të parë shfaqjen që do të argëtojë vogëlushët këtë fundjavë në teatër. Një e shtunë e këndshme kjo për mami Enedën dhe Arian e vogël, nën shoqërinë e njëra-tjetrës.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *