Arnold Schwarzenegger ka një lajm të ri

7 herë kampioni i botës në bodybuilding, ylli i Hollywood-it, ka qenë promotor i një tekonogjie të re të implementuar në një prej makinave më të mira të Mercedes Benz, G-Wagon. Bëhet fjalë për një motor të ri tërësisht elektrik.

Ky është i pari motor elektrik që arrin të prodhojë 312 kuaj fuqi, i cili është prodhuar nga kompania gjermane “Kreisel”. Schwarzenegger në foton e publikuar në rrjetin social Facebook shfaqet përpara makinës në fjalë dhe tregon se ka i ka pëlqyer shumë xhiroja e provës me këtë prototip.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *