Fejohet këngëtari Kelly, fotot nga ceremonia

I ka dhënë fund beqarisë, këngëtari Kelly. Ai e ka dhënë vetë lajmin përmes fotove të publikuara në Faccebook. E dashura e tij quhet Enisa dhe është mjaft simpatike.

“Dita më e bukur e jetës sime. I lumtur që kam personin më të mrekullueshem në krah. Qofshim gjithmonë të lumtur jeta ime. E gëzofshim fejesën!”, ka shkruar këngëtari.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *