Madonna në telashe pas kërcënimit ndaj Trump!

Shërbimet sekrete amerikane do të nisin një hetim ndaj këngëtares Madonna. Ajo ishte në protestën e mbajtur dje në Uashington, kundër Trump. Madonna u shpreh pa dorashka duke sharë dhe fyer presidentin e ri. Por objekti i hetimit do të jetë një kërcënim që ajo ka bërë. “Do ta hedh në erë Shtëpinë e Bardhë”, deklaroi këngëtarja. Një deklaratë, që mund t’i kushtojë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *