E bija e Michael Jackson thyen heshtjen: Babanë e vranë! 0

E bija e ikonës, Michael Jackson ka rrëfyer një version tjetër të së vërtetës së vdekjes së babait të saj, në vitin 2009. Paris Jackson mendon se babai i saj është vrarë dhe këtë gjë, 18-vjeçarja e ka rrëfyer në një intervistë, ku sipas saj vdekja e të atit ishte e organizuar!

“Gjithmonë fliste se si i janë vënë pas për ta vrarë. Shumë shpesh thoshte se ‘ata do të më vrasin një ditë’. E di që tingëllon si ndonjë teori konspirative, duket sikur të jem duke thënë ndonjë budallallëk, por fansat e vërtetë dhe të gjithë ne në familje e dimë që ka qenë vrasje e montuar”, ka pohuar 18 e reja.

Ajo është shprehur gjithashtu se, beson në drejtësi dhe e vërteta do të zbulohet një ditë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *