Dua Lipa sjell “Scared To Be Lonely”

Dua Lipa ka publikuar në Facebook imazhet e para të videoklipit të ri “Scared To Be Lonely”. Klipi do të jetë një bashkëpunim i këngëtares kosovare me Martin Garrixin dhe do të publikohet këtë të premte.

Martin Garrix, pak kohë më parë ka bashkëpunuar edhe me këngëtaren tjetër me origjinë shqiptare, Bebe Rexha.

 

 Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *