Veshjet më të mira të Victoria Beckham

Ajo u kthye nga këngëtare e Spice Girls në një prej fashionisteve më të njohura të botës. Victoria Beckham është cilësuar si një ndër personazhet që vishet më bukur në showbizin botëror. Gjithçka që vesh Posh, kthehet menjëherë në trend të kohës dhe kopjohet nga miliona vajza në mbarë globin. Fanse e takave të larta dhe fustaneve të ngushta, Viktoria është kthyer në një stiliste mjaft të pëlqyer. Veshjet në daljet e saj janë gjithmonë fantastike, ndaj dhe ne ju rifreskojmë edhe një herë me veshjet më të mira të Victoria Beckham. Shihni galerinë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *