Angelina Jolie shkëlqen pas divorcit 0

U bënë disa javë që çifti i njohur Jolie-Pitt i ka dhënë fund martesës. Duket se problemet e divorcit aktorja i ka lënë pas dhe ka vendosur të shijojë fëmijët e saj. Daljet e saj kanë qenë të pakta, që prej momentit të divorcit. Së fundmi Angelina Jolie është fotografuar nën shoqërinë e dy binjakëve të saj Vivienne dhe Konx, në Malibu. Në këtë dalje Jolie i ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet se ajo ka ndryshuar rrënjësisht dhe se portreti i saj nuk është më ai i dikurshmi. Përkundrazi aktorja dukej më në formë se kurrë dhe shkëlqimi i saj nuk është zbehur aspak. Me një look krejt natyral, Angelina Jolie mbetet Angelina Jolie.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *