Stili i veshjes së princeshës së Arabisë Saudite, të lë pa fjalë

Deena Abdulaziz Al-Saud është princeshë në Arabinë Saudite. Nëse femrat atje janë pothuajse të gjitha të mbuluara me, kjo gjë nuk ndodh me princeshën Deena. Ajo ka një butik me veshje ekskluzive dhe pamja e saj është tërësisht europine. Me flokë të shkurtër, fustane të shkurtra, veshje moderne, princesha nuk ngjan aspak me vajzat që jetojnë në Arabinë Saudite. Stili i saj i veshjes është i mrekullueshmë dhe bukuria e saj orientale ndërthuret me bukurinë e stilit perëndimor të veshjes, duke e kthyer atë në një femër të kompletuar. Ja disa prej veshjeve të saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *