Emina Çunmulaj në zi. Humb një person të dashur 0

Modelja shqiptare duket se ka humbur një person të dashur në jetën e saj. Në një postim që ka bërë në instagram, Emina Çunmulaj bën me dije se një njeri i afwrt për të e quajtur Rosie është larguar në qiell. “Qielli fitoi një ëngjëll tjetër. Do të na mundosh Rosie. Tani ti dhe mami im do të na mbroni nga lart”, kanë qenë këto fjalët prekëse që modelja ka shkruar per personin e humbur. Nuk dihet se çfarë marrëdhënie ka saktësisht Emina me Rosien, por kjo humbje, duket se e ka pikëlluar shumë atë.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *