Ide dhuratash për Shën Valentin, për çdo tip mashkulli 0

Është gjithmonë e vështirë për të gjetur dhuratën e duhur për një burrë. Meqë edhe dita e Shën Valentinit është shumë afër, ne ju sjellim disa ide dhuratash për të gjitha tipet e meshkujve.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tipi sportiv: Është tipi i mashkullit që i kushton shumë rëndësi sportit dhe palestrës. Ky lloj burri sapo gjen pak kohë të lirë, vendi që preferon të shkojë është palestra. Ja disa ide dhuratash për këtë tip mashkulli:

Tipi argëtues. Është gjithmonë në humor dhe I qeshur. Kur je në humor të keq, ky lloj tipi di gjithmonë si të të bëjë për të qeshur. Ta kesh këtë lloj mashkulli pjesë të shoqërisë apo si partnerin tuaj është fat. Ja disa ide dhuratash për tipin argëtues:

Ai që i ka të gjitha: Ky tip mashkulli është më i vështiri për t’i bërë një dhuratë, pasi ai i ka të gjitha, që nga orët e shtrenjta, makinat luksozë e deri tek  garderobëa e tejmbushur. Ndaj duhet të kemi shumë kujdes që të bëjmë jë dhuratë, të cilën ai ta përdori dhe që nuk e ka akoma. Ja disa prej tyre:

Tipi praktik: Ky lloj mashkulli është i zgjuar, praktik dhe komod. Ndoshta është një ndër tipat më të thjeshtë për t’i zgjedhur një dhuratë, pasi e vlerëson shumë faktin që ti ke menduar për të. Stili I tij I përditshëm është ‘urban’ dhe komod. Dhuratat që sugjerojmë për kërë lloj tipi janë:

Tipi i sofistikuar: ky lloj mashkulli është gjithmonë i kulturuar, i pastër, i gatshëm dhe i veshur mirë. Atij i pëlqen të kujdeset për veten e tij dhe këtë e tregon në çdo paraqitje të tij. Dhuratat për këtë tip mashkulli janë:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *