Seksbomba italiane pret fëmijën e saj të parë në moshën 52-vjeçare

Mediat italiane po shkruajnë së fundmi për një lajm shumë të bukur për aktoren Sabrina Ferilli. Mesa duket Ferilli është në pritjen e saj të ëmbël, për herë të parë në moshën 52-vjeçare. Deri tani nuk është dhënë asnjë deklaratë zyrtare nga ana e aktores, por sipas burimeve për “Nuovo”, ajo është shtatzënë. Sabrina dhe bashkëshorti i saj Flavio Cattaneo kanë një marrëdhënie shumë të gjatë dhe ky lajm sigurisht që i ka gëzuar pa masë.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *