Afëdita Dreshaj për pushime më të dashurin 0 122

“Gjithçka na duhet është dashuria.” Kështu ka shkruar këngëtarja dhe modelja që jeton në SHBA, Afërdita Dreshaj, krahas fotos së publikuar me të dashurin.

Dreshaj është përfolur gjithmonë për lidhjet e saj, ndërsa ka vendosur që marrëdhënien aktuale të mos e bëjë publike. Por ajo nuk i ka rezistuar dot kësaj fotografi, ku i dashuri e puth në faqe, dhe e ka publikuar në Instagram.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *