Bella Hadid publikon ëndrrën tuaj të Shën Valetinit 0 172

Dita e Shën Valentinit po afrohet me shpejtësi, dhe Bella Hadid po na ofron frymën romantike me një “photoshooting” me të brendshme. Modelja ka postuar një foto në Instagram nga revista “Love” . Fotografia e tregon Hadid të ulur në një divan të verdhë kadife me të brendshme absolute dhe një bluzë, dhe flokë të stiluara këndshëm.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *