Drejtësia i lejon Madonës të adoptojë binjake nga Malawi

Nënë katër fëmijësh, nga të cilët dy i ka adoptuar, një djalë, David Banda në vitin 2006 dhe një vjazë, Mercy James në vitin 2009 të dy nga Afrika.

Ajo do të presë dy vajza binjake katër vjeçe të quajtura Estere dhe Stelle që vijnë nga e njëjta jetimore si David dhe Banda.

Madona konfirmoi adoptimin e tyre në profilin e saj Instagram më 8 shkurt.

“Jam e çmendur nga gëzimi që ato bëjnë pjesë sot të familjes sonë”, shkruan këngëtarja.

“I jam shumë mirënjohëse të gjithë atyre në Malawi që mundësuan këtë adoptim”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *